نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: ...مسئله ای به نام چادر و حجاب ...

771
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

...مسئله ای به نام چادر و حجاب ...

از بعضی پسرا وقتی میپرسم فلانی میخوای همسرت چجوری باشه میگه تیپش امروزی باشه لارج باشه مدرن باشه دیدش مدرن باشه بهش میگم چرا نمیخوای همسرت چادری باشه میگه بیخیالش چادریا امروزی نیستن تو مد نیستن اهل گردش و تفریح و مسافرت نیستن پایه نیستن اجتماعی نیستن خوشتیپ نیستن و به سر و وضعشون نمیرسن .اگه مهمونی جایی بریم زود با بقیه ارتباط برقرار نمیکنن.یه جورایی گوشه گیر هستن . تو اجتماع زیاد فعال نیستن . تو مسائل زناشویی چیزی حالیشون نیست.زیادی چشم و گوش بسته هستن.آنچنان شاد و سرحال و با نشاط نیستن.انرژی مثبت ندارن . اهل بگو بخند نیستن.همش دنبال مذهب هستن ..اگه مثلا شهربازی جایی بریم بی بخارن آدمایی نیستن که شجاع باشن اغلب ترسو هستن.در کل باهاشون خوش نمیگذره خسته کننده هستن اغلب.اهل بگو بخند تو جمع نیستن نه تنها به همسرشون انرژی نمیدن بلکه انرژی همسرشونم کم کم میگیرن با آروم بودنشون و زیادی خانمانه رفتار کردنشون . در صورت اینکه دخترای امروزی و مدرن خیلی پایه هستن .اهل گردش و تفریحن.اینقد چشم و گوش بسته نیستن. مسافرت و تفریح باهاشون خوش میگذره تو جمع اهل بگو بخند هستن زود با همه خودمونی میشن .و با انرژی بالایی که خودشون دارن انرژی خوبی هم به همسرشون میدن

نکته : خیلی از خانمای چادری میگن دختر چادری با حیا هستش ممکنه خیلی پایه باشه و اینا ولی گذاشته واسه همسرش خب یه پسری که میره خواستگاری یه دختر چادری و واسش خیلی مهمه زنش شر و شور باشه و مشخصات بالا را داشته باشه وقتی میبینه آرومه شرایط بالا را داره از کجا باید متوجه بشه که اینا ظاهری هستش و دختره بعد ازدواجش پایه میشه اجتماعی میشه اهل بگو بخند میشه ؟حالا اومد و این شخصیتش را بعد ازدواجم ادامه داد آیا به مشکل بر نمیخورن شوهر پر از انرژی اهل بگو بخند و گردش و تفریح و مهمونی زن آروم و ساکت زورش میاد 2 کلوم حرف بزنه

خب حالا با تمام صحبتایی که شد آیا واقعا اینطوریه؟خانما نظر شماها چیه؟
    آقایون نظر شما چیه؟

2. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : ...مسئله ای به نام چادر و حجاب ...

اصلا هم اینطور نیست که الان یه دختر این رفتارا میکنه ولی برا همسرش یه جور دیگه ای اصلا اینطور نیست

هرکسی هرطور رفتار الان میکنه شک نکنید بعدا هم همون رفتار و ادامه میده

وهرپسری وقتی میره خاستگاری یه دختر اون مشخصاتی که از دختر دیده رو قبول داره ممکن اگه دختر بعد ها تغییر کنه شوهرش ازش زده هم بشه

از 90درصد چادریها هم خوشم نمیاد 90درصدشون دقیقا همون مشخصاتی که اون بالا گفتید دارن. ..اون 10درصد هم خیلییی کم یابن

مطمعن باشید دختر چادری شیطون و شاد و پایه هم هست ولی تو دوران مجردیش اینو نشون میده و همه این حرفها الکی که برای همسرش جور دیگه ای هست.
    ویرایش توسط پریماه. : 08-19-2015 در ساعت 01:59 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

نه اینطور نیست چادر باعث نمیشه که گفته بشه که اینطور خانوما اصلا اهل بگو بخند وتفریحو ...نیستن
    وپسری که میره خواستگاری دختر چادری( هر چند تو پست های زیادی در مورد چادر گفته شده) خب وقتی در چن جلسه رفتارای طرفو میبینه میتونه بفهمه دیگه بدشم ممکنه بعد ازدواج تغییر کنه وممکنه اصلا همونطوری باشه
    ودیده شده که تو بیشتر ازدواجا پسری که خیلی اجتماعیه خانومش برعکسه یا دختری که خیلی پرحرفه شوهرش کم حرفه خیلی کم هستش که عین هم باشه
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

5. کاربران زیر از mahastey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17102
    تشکـر
    76
    تشکر شده 105 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    9

من كه چادرم تازه پوشيه هم ميذنم

7. کاربران زیر از asal.kh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

عاااااااااقااااا ینی چییییییییییییی
    من چادریم...اهل بگو بخند تا دلت بخااااااد
    باجنبه...اجتماعیییی..شاد ..پرانرژی ...تو همه چی هم برای خودم استادی هستم

ب نظرم خانمای چادری اکثرشون خیلی اروم و خانومی رفتار میکنن...و اکثرشون در ارتباط با شوهرشون هم همینطوری رفتار میکنن
    چون خصوصیاتشون همینه...روحیشون همین شکلی هس...
    ولی خیلی از دخترام هستن ک مانتویی هستن ولی همین خصوصیاتو دارن..اروم و گوشه گیر ...کم حرف ...خجالتی...اجتماعی نیسن و ....

این خصوصیات ربطی به چادری بودن و نبودن نداره

و اینکه
    ادم وقتی دو_سه بار با ی نفر معاشرت میکنه ..خصوصیات اخلاقیش دستش میاد..میفهمه چطوری هس...
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

9. 3 کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19385
    تشکـر
    9
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا موضوع جالبیه !! من خودم چادری نیستم ولی حجابم کامل کامله ... اهل بگو بخند و مسافرت و تفریح و جنگولک بازی تا دلت بخواد هستم البته توی جمع دخترونه حالا چه دوست چه فامیل و ... اما وقتی حتی یک پسر نامحرم توی جمع باشه شدیدا آروم میشم شدیدا ...چون احساس میکنم باید سنگین باشم در واقع مذهبم و دینم اینو میگه دلیلی نداره وقتی مثلا نشستم تو جمع پسرعمو یا پسر عمه هام یا مثلا توی دانشگاه ویا حتی تو گروه های واتس و تلگرام و ... پا به پای اونا بخندم قهقهه بزنم جک تعریف کنم باشون برم پارک چمیدونم وسطی بازی کنم یا ... حالا آیا این رفتارا دلیل بر اجتماعی نبودن من به عنوان یک دختر محجبه هست؛ یا نه فقط پایبندی من رو به یک سری قواعد و اصولی که خودم شخصا قبولشون دارم - نشون میده؟؟؟؟ تا حالا بارها شده توسط همین افراد خصوصا پسرای فامیل با عبارت هایی مثل " بابا آروم ...بابا مظلوم ...بی صدا ... خنده میدونی چیه ؟!...بی حال .... یخمک ...یخچال ... له ...خسته ... تحویل بگیر یکم ... و هزارجور عبارت دیگه " مورد خطاب قرار گرفتم ... خب مسلما همچین افرادی همین برداشتی که شما میگی رو دارن از قضیه ... در حالی که اصلا موضوع چیز دیگریست ....این افراد کسانی مثل خودشون رو می پسندن ... و اجتماعی تلقی میکنن ... همینطور که شخص بنده نیز افردای مثل خودم رو ...مسلما همچین پسرایی با دختری مثل خودشون حس خوب پیدا میکنن ... و مسلما اشخاصی با طرز تفکر بنده ؛هر لحظه زندگی؛ با شخصی -که فکر میکنه تو هر جمعی چه فقط همجنس چه همراه با جنس مخالف صرف تفریح و خوش گذرانی و هر عملی رو انجام بده - عذاب خواهد بود...

11. 4 کاربران زیر از TABAN بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

من خودم چادری هستم. با این حال بین اطرافیانم به شیطون بودن و اهل سفر بودن معروفم.
    اونایی که عبوسن، چه با چادر چه بی چادر همینن.
    اونایی هم که خوش مشربن چادر و مانتو نداره، خوش برخوردن.
    من چادری فوق العاده باحال میشناسم، چادری یوبس و از دماغ فیل افتاده هم سراغ دارم.
    به نظر من خانم های چادری باید خوش برخوردتر و مهربونتر رفتار کنن تا چهره اسلام رو زیبا نشون بدن نه اینکه با اخم و ترشرویی تصویر زشتی از دین به نمایش بذارن.

13. 3 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

البته استارتر نگفتن ؛ بگو بخند با کی ؟؟ شاید منظورشون پارتیهای مختلط و از این جور چیزا بوده ؟؟

چادر یا حجاب باعث مصونیت خانم از شر هوسبازانه ؛ الان نوعی بیماری هست به نام فوت فتیش که مردهائی هستند که از نگاه کردن به پاهای خانمها لذت میبرن و اقدام به خود ارضائی میکنند

اگر یک خانم حجابشو رعایت میکنه برای وفاداری به همسر یا خانوادشه و اندام زن از تحریک کننده ترین موضوعاتیه که جنگهای بسیاری در تاریخ بابت اون اتفاق افتاده و خیلی از اتفاقات

و در گیریهای منجر به قتل هم سر اینجور چیراست.

اصولا" زمان مجردی زمان رویا پردازیه ؛ وقتی زن بگیری بعد ببینی که خانمت با یه مرد غریبه بگو بخند میکنه و شوهر خودشو تحویل نمیگیره ؛ اونجا باید رفت و این سوال رو

پرسید
    ویرایش توسط ali502902700 : 08-20-2015 در ساعت 09:08 PM

15. 3 کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد